Kayseri Avukat Serkan Öztürk Kayseri İcra Avukatı Kayseri Ağır Ceza Avukatı

Kayseri Avukat Serkan Öztürk Kayseri İcra Avukatı Kayseri Ağır Ceza Avukatı

https://www.avserkanozturk.com

seo@avserkanozturk.com

Kayseri Avukat Serkan Öztürk icra avukatı,ağır ceza avukatı,kayseri miras avukatı başta olmak üzere Kayseride avukatlık hizmeti göstermektedir.

Kayseri Avukat Serkan Öztürk Hukuk Bürosu, hem yerli ve yabancı hem de gerçek ve tüzel kişileri temsil etmekte olup müvekkillerinin amaçları ve talepleri doğrultusunda davalarında avukatlıklarını üstlenmekte ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Kayseri Avukat Öztürk Hukuk Bürosu, avukatlık meslek etiği ve kurallarından taviz vermeden, Avukatlık kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkelerine bağlı kalarak, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin içinde bulunduğu sorunlara en uygun ve pratik çözümleri üretmeyi taahhüt eder. Kayseri Avukat Serkan Öztürk Hukuk Bürosu müvekkillerinin uğrayabileceği zararları engellemek veya en aza indirmek suretiyle hukuki danışmanlık vermekte, ayrıca müvekkillerinin açacağı veya müvekkillerine karşı açılmış olan davalarda müvekkillerini temsil edip onların çıkarlarını korumak için gereken özen ve gayreti göstermeyi vizyon ve misyon edinmiştir.

Firmamızın Yetkilisi : Serkan Öztürk

Firmamızın Telefonu : 05323831403

Firmamızın Adresi : Mevlana Mah. Barış Manço Cd. Ayhanlar Plaza 4. Kat 8/16 Yeni Adliye Yanı Kocasinan/Kayseri Kayseri / Kocasinan

Firmamızın Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2022

Yorumlar (0 )

Bu firmaya daha önce hiç yorum yapılmamış!

Yorum Yaz